КОНКУРСИ

Давайте познайомимось! Це я! – ваша перша вчителька
02.09.2012

Давайте познайомимось! Це я! Лопасова Тетяна Анатоліївна. Спокійний голос, правильна вимова, добрі сірі очі, врівноважена, вмію слухати і почути оточуючих, закохана в свою справу.

Лопасова Т. А.

До школи №6 в перший раз я прийшла 1 вересня 1975 року і одразу стала ученицею 1-А класу. Непомітно пролетіли шкільні роки. І ось я вже випускниця, але життя свого без рідної школи уявити не могла. Минав час… кожного ранку я переступаю поріг школи як вчитель початкових класів.

У моєму житті так тісно переплелися долі багатьох людей, що вже і не уявляю свого існування без Оленок і Андрійків, без їхніх татусів і матусь, без дідусів і бабусь.

Людина я відповідальна. Добре розумію, що саме з першої вчительки починається шкільне життя наших малюків. Чи з радістю вони вчитимуться? Чи вмітимуть чесно і лагідно спілкуватися зі своїми однолітками та дорослими? Чи зможуть відстоювати власну думку? Якими стануть в майбутньому? Ці питання недають мені спокою. Я в постійному пошуку відповідей.

мої перші кроки у школі №6

мої перші кроки у школі №6

На своїх уроках намагаюсь зблизити навчальну діяльність з основним видом діяльності наших малюків –грою,переключити увагу дітей на навчальний процес, на розв’язання навчальної задачі. Головне в моїй роботі – це набуття більш міцних і свідомих знань, умінь і навичок учнів. Я вірю в кожну дитину, в її розумові здібності і можливості. І свою велику місію вчителя я вбачаю в тому, щоб об’єднати дітей в один живий організм, що має жити за людськими законами.

Я щаслива людина, бо займаюся справою, яку найбільше люблю. А «успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить».

(М. Форбс)

Дякую долі, що постелила мені дорогу до школи на радість і на творчі здобутки, що дарує на цій дорозі завжди приємні зустрічі.

Моя перша вчителька

Ставлення дитини до навчання, школи і однокласників багато в чому залежить саме від першої вчительки. Адже вона формує погляди першокласників. Не дарма кажуть, що перша вчителька – друга мама. Вона повинна вміти розуміти дитину, відчувати її потреби і уміти знайти підхід до її серця. Нерідко вже в дорослому житті про школу позитивно відгукуються саме ті, кому пощастило з першою вчителькою. Саме до таких людей я можу віднести й себе.

Хочеться сказати особливі слова подяки моєму першому вчителю Люпасовій Тетяні Анатоліївні. Це добрий і турботливий вчитель. Вона невтомна, енергійна і стримана, дуже порядна і доброзичлива людина. Вона спокійна і небагатослівна, поважає гідність і особливість кожної дитини. Милою і чарівною посмішкою кожен день зустрічає своїх учнів. Вона проявляє свою любов до дітей, знаходить до кожного індивідуальний підхід. Хоч у класі хтось встигав краще, хтось гірше, для неї усі дітки однакові і до кожного вона зуміла підібрати ключик. Тетяна Анатоліївна створює цікаве і насит чине життя хлопців і дівчат у класі. Завжди готова уважно вислухати, тактовно і грамотно вирішити наші сумніви, дати розумну пораду, вселити впевненість. Вона любить свою справу, якій віддає себе сповна. Вона з тих педагогів, про яких кажуть – спеціаліст від бога.

За чотири роки Тетяна Анатоліївна не тільки навчила нас читати, писати, рахувати, але й озброїла здатністю здобувати знання, прагненню досягати успіху, знаходити цікаві шляхи вирішення і не боятися проблем, любити батьків, поважати старших, шанобливо ставитися до людей, привила нам жагу до знань і бажання вчитися, жити і насолоджуватися життям. Через її добрі руки пройшло не одне покоління учнів. Всі вони вдячні своєму педагогу за отримані знання та набутий досвід.

Я вважаю, що мені дуже пощастило, що я навчалася в класі такого досвідченого і грамотного педагога, такого по-материнськи доброго та уважного вчителя. За що їй низький уклін

З повагою ваша учениця Рибалка Валерія та моя мама.наша шкільна родина

наша шкільна родинаУ 2008 році я перший раз прийшла до школи. По сторінках країни знань мене чотири роки вела Лопасова Тетяна Анатоліївна – моя перша вчителька. Тетяна Анатоліївна навчила мене читати, писати, рахувати. Навчила любити Батьківщину, поважати дорослих. Навчила нас товаришувати, підтримувати своїх товаришів. Любити свій клас і свою рідну школу.

Я дуже вдячна Тетяні Анатоліївні!

Комбурлей Юлія (5-Акл)

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.