КОНКУРСИ

Шкільна лінійка
01.12.2014

Подією тижня стало свято першокласників. Чепурненькі та веселі, вони радо співали, танцювали, читали вірші та обіцяли усім, усім, що будуть добре вчитися, не сваритися, бути ввічливими. На підтвердження того, що вони справжні школярики, їм вручили учнівські квитки та подарунки.

Допомогли зробити свято малюків справжнім учні 5-А та 5-Б класів.

Ще про одну подію минулого тижня хочемо розповісти – ми приймали у себе гостей з 1, 24 та 50 шкіл. Для гостей провели флешмоб «День привітань», майстер-класи з паперопластики, хореографії, смуги перешкод, квест, розіграли казку, провели екскурсію та презентацію школи.

Гості щиро дякували за гостинність.

Оголошуємо подяку учням і вчителям за проведення акції «ШКІЛЬНА РОДИНА». Данченко, Кучерявому, Гужиєнко, Войтенко, Воловій, Рибалці, Ковальовій, Грицюк і дівчатам 8-А та 9-А класів. Гроні Н.І., Сігачовій Н.П., Москаленко М. В., Кучерявенко О.В., Коржу М.М., Томенко І.С., Качайло О.М., Господинич І. Ю., Рябенко О.В., та педагога організатора Куценко Г.Ю.

Підведені підсумки стіннівок «Як ми жили в листопаді», Які випускали учні молодшої школи. Найінформаційнішою була робота 3-Акл. Рекомендуємо малятам бути більш уважними і не допускати помилок у своїх стіннівках.

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.