КОНКУРСИ

Вони пишуть новітню історію України.
05.12.2014

У переддень свята Дня Збройних сил України з відчуттям глибокої шани і вдячності учні ЗОШ№6 щиро вітали військовослужбовців 19 Миколаївського батальйону територіальної оборони. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять всіх полеглих в АТО та учня нашої школи Волкова Олексія.

Діти підготували урочистий концерт, вітальні листівки, квіти. Козачата 1-Б викликали у гостей сльози захоплення своїм натхненим співом та запальним танком. Ще більш хвилюючою стала зустріч, коли з’ясувалось, що один із наших гостей це батько учня 2-Б класу Максименка Владислава.

Розмова, що відбувалася між учнями 9-А, 9-Б, 10-А та військовослужбовцями видалася складною. Бійцям важко було згадувати страшні, трагічні хвилини боїв. Але вони змогли донести до серця кожної дитини біль, гіркоту і правду війни. Вони запевнили дітей, що наше місто, країна будуть захищені. Бійці були розчулені тим, що зал в єдиному пориві піднявся та вітав справжніх героїв, що є творцями новітньої історії України. Наостанок діти домовилися про наступні зустрічі і з нетерпінням чекатимуть наших воїнів живими та з перемогою.

Сьогоднішня зустріч змогла відбутись при сприянні волонтера Поспєлова Романа Миколайовича.

Пресцентр школи

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.