КОНКУРСИ

Час плине, а пам'ять залишається…
19.02.2015

Час плине, а пам’ять залишається…


Герої не вмирають. Просто йдуть

з Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті…

Героям слава – вписано у серці.


На цьому тижні в ЗОШ№6 відбулись заходи, спрямовані на вшанування пам’яті загиблих на Майдані Незалежності та під час антитерористичної операції на сході країни. В учнівських колективах пройшли тематичні класні години «Вони боролися за нас», «У нашій пам’яті Ви назавжди лишились…», «А сотню вже зустріли небеса…». Учні 7-А,7-Б та 8-А класів відвідали музей «Бойової звитяги» в Гімназії №4. В шкільній бібліотеці учні 11 класу презентували документальні матеріали подій, які увійшли в історію як Революція Гідності. Учнівський колектив 5-Б класу разом з класним керівником Копиріною І.О. обрали одним з напрямків роботи шефство над родиною загиблого під час антитерористичної операції на сході країни учня нашої школи Волкова Олексія. Вчителі школи відвідали маму Олексія та запросили її на урок мужності. Упродовж тижня біля експозиції «Вони пишуть новітню історію України» організована почесна варта кращих учнів школи.


1
2
3
4
5
6
8
7

Відгуки учнів:

Моє враження про відвідування Бойової звитяги.

Ми з класом у вівторок 17 лютого побували в гімназії №4 в музеї воєнних приладь.

Екскурсоводи були діти. Вони розповідали про жахливі події, які відбувалися в І та ІІ вітчизняній війні. Показували військовий одяг, який пережив весь жах вітчизняних війн.

Я вперше побачила уламок радянського літака, це було незабутнє враження, що такі історичні речі поважають і досі зберігають, також там були різні малюнки, діти четвертої гімназії власноруч їх робили.

Ученики передавали біль і страждання і радість після перемоги.

Мені дуже сподобався голуб миру, який для мене символізує духовний спокій нашої країни, спокій родин, тварин і усього живого.

Також нам презентували макети боротьби за незалежність країни. Ці витвори мистецтв створили учні 4-ї гімназії зі своїми батьками. Я бачу, що вони насправді вболівали за нашу країну, мир на ній і вклали туди всю душу.

Цей музей мене дуже вразив. Патріотизму учнів, любов до рідної землі, великий оптимізм, що наша країна буде вільною.

Мені дуже сподобалась екскурсія до музею бойового начиння, який був представлений учнями 4-ї гімназії і я їх дуже вдячна.

Учениця 7-А класу
Шевченко Марія


17 лютого вчителі та учні сьомих класів нашої школи мали честь відвідати музей «Бойової звитяги», який знаходиться в Миколаївській гімназії№4. Гімназисти під керівництвом Аркуші К.В. провели цікаву екскурсію по музею від часів другої світової війни до сучасності.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів ми вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв Небесної Сотні і учасників АТО.

Дуже важливо, що такі музеї існують в школах і сприяють патріотичному вихованню молоді: допомагають виховувати в учнях свідомих, активних, відповідальних громадян нашої Батьківщини, здатних сприймати та ефективно реагувати на сучасні індивідуальні та суспільні виклики і загрози.

Учениця 7-Б класу
Бідна Діана

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.