КОНКУРСИ

Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти.
17.04.2015

17 квітня відповідно до плану роботи з метою вироблення в учнів та працівників школи умінь і навичок грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях у Миколаївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №6 проведено День цивільного захисту.

Відкриття Дня цивільного захисту відбулося під час радіолінійки. Директор школи ознайомила присутніх з метою та планом проведення дня ЦЗ у школі. На першому і другому уроках у цікавій та змістовній формі вчителі провели для учнів заходи з цивільного захисту різної тематики: «Пожежа та її причини. Дії учнів під час пожежі в приміщенні, «Тероризм – глобальна проблема людства» (9 кл.), «Вчимося діяти в надзвичайних ситуаціях» (4 кл.). Також протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми «Абетка безпеки» та фільми «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами». Творчо діяла група дівчат-лекторів 9-А, які проводили оглядові екскусії виставки стіннівок, малюнків,що розміщені у шкільному прес центрі.

Головним етапом Дня ЦЗ стала евакуація згідно затвердженого комплексного тренування у школі. Пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів, шкільної документації на шкільне подвір’я.

На шкільному плацу учням було запропоновано заняття з медико-санітарної допомоги, дівчата 11-А класу разом із шкільною медсестрою надали допомогу учням, які отримали умовні травми кінцівок під час комбінованої естафети.

Закінчився День цивільного захисту підсумковою лінійкою, під час якої виступили учасники ДЮП, що посіли 4 місце у районному конкурсі Юних рятівників. Також проаналізовано роботу керівного та особового складу ЦЗ школи, відзначено достатній рівень організації при проведенні умовної тренувальної евакуації вчителів і учнів, нагороджено грамотами учнівські колективи, працівників школи за організоване проведення Дня ЦЗ, адже саме такі заходи сприяють формуванню та розвитку в учнів високих морально-психологічних якостей: витримки, ініціативи, спритності, відваги, мужності та готовності захистити себе та оточуючих під час надзвичайних ситуацій.

Проведення дня ЦЗ у школі отримало високу оцінку провідного інспектора Заводського РВ у м. Миколаєві ГУДСНС України у Миколаївській області Гнатовського Романа Станіславовича.

Пресцентр школи

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.