КОНКУРСИ

Перший дзвоник ЗОШ №6
03.09.2015

Перший дзвоник ЗОШ №6

Дзвени, мій дзвонику, весело співай!
Щасливо, срібно, радісно, дитинно!
І про уроки всім нам сповіщай,
У добрий час, моя шкільна родино!

Ось і пролунав перший дзвоник, гостинно відчинила школа двері для учнів, педагогів, батьків! 2015-2016 навчальний рік стартував!

А стартував він з урочистої лінійки, яка розпочалась з виходу першокласників, яскравої музично-хореографічної композиції «Хай живе надія». На нашому святі були присутні гості: перший заступник голови Адміністрації Заводського району Мищишен Микола Петрович, депутат міської Ради Гольтер Володимир Ілліч, головний спеціаліст відділу захисту прав дітей Управління освіти Миколаївської міської Ради Гоберлас Наталія Геннадіївна та спеціаліст І категорії управління освіти Миколаївської міської ради Тринько Володимир Сергійович.

Учні школи, під керівництвом педагога-організатора Куценко Г.Ю., підготували святкові виступи. Танці, спів, декламації віршів – усе це було на нашому святі, а маленькі першачки, за допомогою учнів шостих класів, побудували будинок майбутнього та прикрасили майданчик надписом «Україна –це я».

Першачків гостинно прийняли у шкільну родину школи №6, видали свідоцтва та вручили подарунки, а старшокласники запросили їх на традиційний спільний танець.

Уся шкільна родина приєдналась до Всеукраїнської акції «Врятуй квітку. Допоможи солдату». Діти та їх батьки з відповідальністю поставились до благодійного заходу. На зібрані кошти придбані ліки для солдат, які перебувають у військовому шпиталі.

Після лінійки пройшов традиційний перший урок «Ми – єдиний народ, ми – єдина країна». В перший святковий день творчими роботами учнів «Я – родина – Батьківщина» було прикрашено шкільний прес-центр.

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.