КОНКУРСИ

XV Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в ЗОШ№6
10.11.2015

Сьогодні день української мови та писемності…

Можна запитати : «Навіщо це все? То ж тільки мова…» Але якби не було української мови, тоді не було б українського народу, був би він немов сирота, неначе каліка…Рідна мова – це наш спадок, дар Божий, велика цінність, народний скарб. Для справжнього патріота наша мова найкраща, найгарніша, найчудовіша. Неможливо любити Батьківщину, відмовляючись водночас від її рідної мови.

Україна та українська мова – це одне. Пам’ятаймо про людей, які віддали своє життя тільки тому, що говорили українською, крізь століття зберегли мову – душу нашого народу. Пам’ятаймо про них та шануймо їх. Шануймо нашу мову – іншої в нас нема і не буде. І нам не треба іншої. Мусимо плекати, доглядати, піклуватися про неї. Бо це те спільне, народне, що належить нам всім і об’єднує нас.

Сьогодні 40 учнів нашої школи разом з заступником директора з навчально-виховної роботи Москаленко М.В. долучилися до Всеукраїнського диктанту національної єдності. Це добра нагода показати, що ми українці і любимо нашу рідну мову та оберігаємо її.

DSC03870 DSC03873

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.