КОНКУРСИ

Невеличкі підсумки
02.12.2015

В рамках міської акції «16 днів проти насильства» в школі проводилось ряд заходів: вільний мікрофон, класна година «Вчимося бути толерантними» та конкурс плакатів «Ми за світ проти насильства». Переможцями цього конкурсу стали учениці 9-А класу Плєшакова Марина, Блейчик Вікторія та Мельник Мерія.

Цікаві змістовні листівки випустили учні початкової школи.

Найкраще оформили газети учні 3-А та 2-А класів.

Найзмістовніші газети були у учнів 4-А та 2-Б класів.

Найбільш професійно виконаною була газета 4-Б класу.

«Червона калина»

29 листопада відбувся 19 обласний конкурс патріотичної пісні приймали участь і учні нашої школи:

  • Дехтяренко Вероніка
  • Орехова Софія
  • Чайкіна Катерина
  • Данченко Іван

Вітаємо з перемогою Данченка Івана який посів у цьому конкурсі І місці.

А підсумки виступів дівчат чекаємо протягом тижня.

Також підведені підсумки конкурсу творчих робіт «Народу українського іграшка». Переможцями конкурсу стали:

  • 1-А Литвененко Вероніка
  • 1-Б Гунько Вікторія
  • 2-А Ратов Олег, Сербін Ілля
  • 2-Б Довбенко Михайло, …
  • 4-А Чекалюк Каріна, Білінська Ксенія
  • 4-Б Колесник Богдан.

Рейтинг класів у листопаді

І – 1-Б, 2-А, 8-Б, 10-А

ІІ – 4-Б, 6-А, 7-А, 9-А

ІІІ – 4-А, 8-А, 11-А.

Конкурси 2015-2016н.р.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка – Листопад 2015р.
  • 11-А – Гуцаленко Ксенія І місце (вчитель Туровцева Т.І.)
  • 5-А – Шемякіна Олександра VII місце (вчитель Туровцева Т.І.)
  • 9-А – Мельник Марія IX місце (вчитель Туровцева Т.І.)
  • 6-А – Соколан Федір XII місце (вчитель Москаленко М.В.)
Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика (ІІ етап, міський)
  • 6-А – Курсієтова Юлія – ІІІ місце (вчитель Туровцева Т.І.)
  • 10-А – Резниченко Максим V місце (вчитель Москаленко М.В.)
  • 11-А – Гуцаленко Ксенія ІІ місце (вчитель Туровцева Т.І.)

Олімпіади міський тур 2015-2016 н.р.

Українська мова
  • 7-А Дубенюк Яна ІІІ місце (вчитель Білик С.В.)
  • 10-А Сонцова Ганна ІІІ місце (вчитель москаленко М.В.)
  • 10-А Шидловська Катерина ІІІ місце (вчитель москаленко М.В.)
  • 11-А Гуцаленко Ксенія ІІІ місце (вчитель Туровцева Т.І.)
Фізика
  • 7-А Дубенюк Яна ІІІ місце (вчитель Єфремова О.А.)
Географія
  • 8-А Крисько Богдан VI місце (вчитель Чепак М.П.)

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.