КОНКУРСИ

Наш уклін та подяка ветеранам
28.03.2016

28 березня в нашій школі було проведено урочистий захід, присвячений 72 – річниці визволення м. Миколаєва від німецько – фашистських загарбників.

Учні школи з радістю зустрічали ветеранів ІІ Світової війни, Афганістану, учасників бойових дій на Сході країни. Цю важливу зустріч ініціював та організував директор Миколаївської зразкової автошколи ТСОУ Валенков Василь Євгенович, випускник нашої школи.

В концерті брали участь гості – ансамбль пісні та танцю управління внутрішніх справ «Південний патруль» (учасник телешоу «Україна має талант», переможці багатьох конкурсів, керівник Малюк Олександр) та учні нашої школи: учениця 9-А класу Шевченко Марія, учениця 8-А класу Шевченко Марія, хореографічна студія «Невгамовні».

Із затамуванням подиху учні та педколектив школи слухали виступи ветеранів, учасників бойових дій на Сході країни. В актовій залі панувала атмосфера теплоти, задушевності, довіри, надії та добра. А як на «ура» всі зустрічали прекрасний виступ «Південного патруля»! Щирі, професіонально виконані пісні не залишили байдужими нікого із присутніх на цій чудовий зустрічі!

По закінченню концерту учні фотографувалися з гостями і кожен висловлював побажання, що такі зустрічі потрібні, вони бажані. Ветерани дякували за тепле слово та увагу, звернені до них. Після концерту гості оглянули Бойовий Зал школи, експозиції: «Є така професія – Батьківщину захищати», «Вони пишуть новітню історію України».

Ця зустріч залишила у серцях всіх присутніх приємне враження, почуття подяки, теплоти, радості, щастя…

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.