КОНКУРСИ

сторінка учня
02.04.2020

Дорогі учні та шановні батьки,перейшовши за посиланням, ви знайдете таблицю з розкладом навчання для кожного класу , у якій вчителі дали коди доступів для платформ Google Classroom та Zoom для якісного дистанційного навчання в період карантину.

Для тих учнів , у кого немає можливості працювати, використовуючи інтернет, вчителі вказують завдання за підручниками.

Також в понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

  • 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

  • 6 клас – ZOOM та News One

  • 7 клас – ZIK

  • 8 клас – Індиго та УНІАН

  • 9 клас – Рада та UA:Культура

  • 10 клас – UA:Перший

  • 11 клас – М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками.

Під час освітнього процесу у дистанційному режимі оцінювання результатів навчання здобувачів освіти здійснюється вчителем-предметником (у зручний для нього спосіб), а у подальшому результати навчання будуть занесені до відповідних сторінок класного журналу. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно,його проведення буде відтерміновано до завершення епідеміологічної ситуації й повернення учнів за парти.

Бажаємо всім здоров’я та гарних результатів у навчанні.

Розклад уроків та завдань

Методичний посібник