КОНКУРСИ

Обласні Інтернет – збори
20.08.2012

«Чекаємо тебе, першокласнику!»
та
«Як живеш, першокласнику»

першокласник

Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 05.07.2012 №587 з метою проведення на належному рівні Всеукраїнської акції «дай руку, першокласнику» та встановлення інформаційного зв’язку між батьками та педагогічними працівниками щодо створення сприятливого середовища для адаптації дитини в школі й забезпечення їй благополучного розвитку, успішного навчання та виховання проводяться:

  • Обласні батьківські інтернет-збори «Чекаємо тебе, першокласнику!» протягом липня – серпня 2012 року та «Як живеш, першокласнику?» протягом вересня20121 – травня 2013року.
  • Конкурс на краще проведення обласних батьківських інтернет-зборів «Чекаємо тебе, першокласнику!» та «Як живеш, першокласнику?» до 01.06.2013 року.

Інтернет-збори проводяться на сайті управління освіти Миколаївської міської ради, де на сторінці «Дай руку, першокласнику!» розміщено всю необхідну інформацію та створено умови для он-лайн спілкування.

Наша школа також готується до зустрічі з майбутніми першокласниками:

  • Вже готові нові навчальні кабінети;
  • Створенні та обладнані ігрові зони та зони відпочинку;
  • Готуються до прийому першокласників їдальня, спортивний та актовий зали.

З 1 вересня 2012 року розпочинається поступове впровадження нового державного стандарту початкової освіти. Нaвчально-виховний процес у 1 класі відбуватиметься за новими навчальними планами, програмами, підручниками.

Головною відмінністю нових навчальних планів є вивчення з 1 класу іноземної мови та природознавства. Крім того, нові програми передбачають вербальне оцінювання навчальних досягнень учнів з предметів освітніх галузей «Здоров’я і фізична культура» та «Мистецтво». У цьому році не стосується лише 1 класу.

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.