КОНКУРСИ

Я пишаюся тим, що навчаюсь в школі №6
23.01.2015

Я вчусь у школі №6. Наша школа славиться величезною кількістю нагород в олімпіадах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах тощо. Саме в нашій школі навчали сучасних відомих спортсменів, журналістів, музикантів. На першому поверсі нашої школи стоїть безліч нагород – кубки та медалі, в основному за перемогу в спортивних змаганням. 6 школа існує вже 42 роки, тому 2 роки тому у нас відбувся великий концерт на честь ювілею школи №6, на якому було безліч поставлених шкільним хореографом танців, деякі учні співали пісні, показували КТС.
Мені дуже подобається, що майже щорічно напередодні Нового року учні старших класів показують захоплюючі театральні вистави по мотивам найвідоміших кіно, казок та оповідань. Учні нашої школи мають надзвичайний талант до театрального мистецтва. І вони пішли по цій вітці освіти: надійшли до навчання на режисерів, акторів тощо.
Увійшовши в двері нашої школи на душі стає затишно та комфортно, навіть тим людям, які тут ніколи не навчались. Адже шоста школа не тільки гарна візуально, в ній також завжди панує добрий настрій, підтримка, духовна теплота.
Наша школа – це дійсно “друга домівка”, а не метафора, яку зазвичай використовують. В нашу школу завжди хочеться повернутися. Я, наприклад, ще не бачила учня, який не казав би, що він хоче по-скоріше повернутися до школи після канікул. Усі, може й  не сильно, але хочуть почати вчитися. Не кажучи про це, навіть деякі випускники навідуються до нас, бо дуже сумують. Також, мені подобається відношення вчителів нашої школи до своїх учнів. Їм не все одно, як учні підуть зі школи, з якими знаннями, наші вчителі намагаються віддати всі знання своїм підопічним, віддати частинку себе. Вони дійсно бажають, щоб ми здобули гарну освіту у майбутньому та жили як можна краще. І вони не просять подяки, ми, учні, самі повинні їм дякувати за все це.
Наша школа – одна з небагатьох, де усі, без виключення, класи – дружні, готові підтримати один одного не зважаючи на трудність ситуацій, допомогти як морально, так і фізично, приймають участь у всіх шкільних заходах усі разом. Але, все ж, не важливо, в якій школі ти вчишся, вона у будь-якому випадку об’єднує людей, робить так, щоб люди з малого віку звикали до співробітництва в колективі та життю у суспільстві.
Я дуже дякую школі, вчителям, адже саме школа познайомила мене з нинішніми друзями, зміцнила нашу дружбу. Саме школа дала натхнення на вибір професії в майбутньому. Звичайно, всі ми іноді втомлюємося від навчання, але замисліться, що більше ви не зможете повернутися до шкільного життя. Тому цінуйте те, що у вас є зараз.
Мельник Марія, 8-А клас

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.