КОНКУРСИ

Шкільна лінійка
27.04.2015

Вітаємо команду 6-7 класів з ІІІ місцем в районному змаганні «Старти надій»

А також команди школи, які прийняли участь в Екологічній грі «Що? Де? Коли?» та зайняли старша група 3 місце і молодша – 6 місце у грі.

Учні 7-Б, 9-А та 9-Б класів, під керівництвом Грони Надії Іванівни залучились до акції Плетіння маскувальної сітки.

Цікаво і весело в минулу п’ятницю пройшов флеш-моб, присвячений Всесвітньому дню танця. Дякуємо учнівським колективам 6А, 7А, 8А та 9Б класів за яскраві і темпераментні виступи, а всім учням початкової школи за веселу та невимушену атмосферу.

Крім цього на минулому тижні класи відвідали музей Суднобудування і флоту, а також музей Підпільно партизанського руху імені Лягіна , переглянувши цікаві експозиції. Пропонуємо всім класам, скориставшись сонячною і теплою погодою відвідати музеї нашого міста.

Нагадуємо! Триває екологічний проект «Про що говорять квіти. Знайомі незнайомці». Кімнатні квіти наповнюють будь-яку кімнату енергією життя, створюють настрій і благородно впливають на здоров’я. До того ж, всі ми знаємо, що тільки поряд з хорошими людьми зелень рясно розростається. Відомо також, що квіти реагують на добре ставлення до них і від цього розпускаються пишним листям. Проте дуже важливим моментом є і правильний догляд за кімнатними квітами. Саме тому пропонуємо вам створити затишні куточки саме у вашому кабінеті.

Сьогодні класні колективи звітують щодо акції «Напиши листа ветерану.»

У четвер 30 квітня Творчий звіт гуртків у вигляді стіннівок.

Також на цьому тижні в усіх класах пройдуть класні години.

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.