КОНКУРСИ

Цікава Інформатика
19.11.2017

В рамках тижня “Інформатики” запрошуємо учнів випробувати свої знання та логічне мислення у вікторині та ходожньому конкурсі присвячених предмету Інформатика.

Для учнів 5-8 класів, пропонуємо прийняти участь у вікторині «Цікава інформатика», завдання можна завантажити за даним посиланнями:

На запитання необхідно дати розгорнуті відповіді та здати у письмовому вигляді в кабінет інформатики або надіслати на поштову скриньку: moyainformatika@gmail.com, з поміткою «вікторина – прізвище та клас учасника». Відповіді приймаються до середи: (22.11.2017)

Також запрошуємо всіх учнів взяти участь у художньому конкурсі з використанням комп’ютерних технологій: «мульт-герой школи№6», головна мета конкурсу. Створити мультиплікаційного персонажа, що собою являє нашу школу. Малюнок можна створювати будь-якими програмними засобами.

Також до конкурсу приймаються і міні комікси за участю створених вами персонажів.

Чекаємо ваші роботи, на будь-яких зручних для вас носіях, в кабінеті інформатики або надсилайте їх листом на поштову скриньку: moyainformatika@gmail.com, з поміткою «Герой школи№6 – прізвище та клас учасника». (22.11.2017)

Найкращі роботи будуть представлені на шкільному сайті.

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.