КОНКУРСИ

Загальношкільна учнівська конференція
27.05.2015

27 травня відбулася загальношкільна конференція учнівського самоврядування. На конференції учнівська рада представила звіт за своєю плідною працею цього року. Учні заздалегідь підготували змістовні, цікаві й професійні звіти. Цього року учні мали змогу представити свій звіт у формі газет і фоторепортажів за трьома напрямками: “Цього року нам вдалося”, “Цього року нам не вдалося”, “Наші плани на наступний рік і пропозиції для роботи шкільного самоврядування”.
Також доброю традицією став “вільний мікрофон” для учнів-випускників 11 класу. Учні молодшої та середньої школи мали змогу поставити запитання випускникам, попросити доброї поради. Випускники із радістю поділилися своїм досвідом, своїми враженнями від насиченого шкільного життя. Також випускники дали настанови молодшим учням і зізналися, що дуже сумуватимуть за неповторним, веселим, творчим і  цікавим шкільним життям, натомість молодші учні побажали випускникам вдалих іспитів і щасливого майбутнього.
Конференція відбувалася в дуже затишній, теплій, дружній атмосфері, учні стали справжньою великою шкільною родиною, яка завжди працює разом, яка впевнено крокує до успіху!!!

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.