КОНКУРСИ

Всеукраїнський марафон "Активні Громадяни"
20.02.2018

15-16 лютого на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31 проходив дводенний тренінг в рамках Всеукраїнського марафону “Активні Громадяни”. Учасниками тренінгу були представники нашої школи: вчитель історії ЗОШ№6 Гримайло Н.В. та учениця 9-А класу Соколенко Ольга.

Тренінг був надзвичайно корисним, адже всі його учасники детально ознайомились із правилами написання соціальних проектів, дізналися як реалізувати лідерський потенціал в соціальній сфері, ознайомилися із програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. Змістовними і результативними стали вправи: «Картування громади», «Дерево проблем», «Система владних координат».

Плануванню соціальних дій було приділено найбільше уваги за період дводенної роботи. У ході роботи учасники тренінгу, об’єднавшись в групи, прогнозували колективну співпрацю для вирішення проблем громади. Наприкінці заходу групи представили ідею громадського проекту із визначеними проблемами, завданнями і цілями, яка може стати реалізованим успішним проектом. Захід сподобався, ми вдячні організаторам за запрошення.

фото

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.