Вітаємо з днем знань! |
31.08.2021 |
|
![](zosh6.mksat.net/wp-content/uploads/2021/08/вітаємо_з_днем_знань.jpg)
Всю дружню спільноту школи 6 вітаю з початком нового навчального року! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей, сподівань на успішну подорож Країною Знань! Крокуйте впевнено до своєї мети! Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і неймовірними відкриттями!
![](zosh6.mksat.net/wp-content/uploads/2021/08/изображение_viber_2021-08-31_22-17-44-744.jpg)
Related posts: