КОНКУРСИ

Підсумки роботи табору «Сонячний» в ЗОШ № 6
13.06.2018

Нарешті прийшла довгоочікувана пора літніх канікул . Вона принесла з собою безліч веселощів та радощів. Для 54 учнів Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів розпочались вони в таборі відпочинку «Сонячний».

В перший тиждень діти занурились у дивовижний світ води і навіть почули шум тропічного дощу у Миколаївській аквагалереї.

На святкову ігрову програму, присвячену Дню захисту дітей, гостинно запросили до себе методисти містечка «Казка».

Щотижня діти брали участь у цікавих розважально – пізнавальних програмах «Читацький світ», які проходили на базі дитячої бібліотеки №6.

Надовго запам’ятається вихованцям відвідування Алеї бойової слави, на якій вони не тільки побачили сучасну бойову техніку, а й досхочу полазили по ній. А експонати музею АТО, який розмістився на базі університету кораблебудування, викликали море емоцій і у малюків, і у вихователів.

Зворушливим, емоційно насиченим для маленьких і дорослих глядачів став перегляд 3D мультфільму «Таємниці Коко».

Безліч спортивних ігрових програм, які провели Онищенко А.Т., Гуссіді С.М. та Корж М.М., користувались у дітлахів найбільшою популярністю.

Із задоволенням в цьому році діти відвідували екскурсію у музей ім. Верещагіна.

Протягом табірної зміни вихованці «Сонячного» мали змогу пройти оздоровчий курс у Дитячому реабілітаційному центрі. За увагу до дітей та професіоналізм працівники центру отримали від батьківської громади подяку.

Під час перебування у таборі діти мали змогу повторити та відпрацювати безліч інформації про безпеку життєдіяльності, відвідати гуртки та заходи мовного табору.

Нехай це літо буде для всіх щасливим та безпечним. До зустрічі в вересні!


111
222

Related posts:

Коментування від Vkontakte
Коментування стандартною формою

Залиште Ваш коментар.

Поля, що позначені * обов'язкові до заповнення.